У Тернополі створять Центр реабілітаційного та відновлювального лікування

У Тернополі створять Центр реабілітаційного та відновлювального лікування

Зважаючи на потреби Тернопільської міської територіальної громади у сфері медичних послуг з відновлення та реабілітації громадян, на засіданні виконавчого комітету було ініційовано проєкт державно-приватного партнерства «Створення Центру реабілітаційного та відновлювального лікування на базі незавершеного будівництва терапевтичного корпусу комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» на вул. Волинська, 40 в м.Тернопіль». Про це повідомляє сайт міської ради.

Для забезпечення підготовки і ефективної реалізації даного проєкту відповідно до вимог нормативно-правових актів України у сфері державно-приватного партнерства, виконавчим комітетом створено проектну групу з розроблення та реалізації проєкту державно-приватного партнерства, а також затверджено її склад.

Рішення прийнято, керуючись Законами України, рішенням міської ради від 20.12.2019 року № 7/42/7 «Про Програму економічного та соціального розвитку Тернопільської міської територіальної громади на 2020-2021 роки  та враховуючи аналіз концептуальної записки проєкту державно-приватного партнерства «Реконструкція незавершеного будівництва терапевтичного корпусу під пологовий будинок з жіночою консультацією міської комунальної лікарні №3 на вул. Волинська, 40 в м.Тернопіль».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares