У Тернополі травмувалась пенсіонерка, намагаючись сісти у маршрутку

У Тернополі травмувалась пенсіонерка, намагаючись сісти у маршрутку

2 березня медики швидкої Тернопільської області обслужили 333 виклики до пацієнтів, здійснили 111 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 44 пацієнти. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 38 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 19 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід звернулося ще 16 пацієнтів, 9 госпіталізовано.

За 2 березня, порівняно з 1 числом, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше ж викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

Так, 2 березня бригада швидкої виїжджала на вул. Бережанську в Тернополі, до 23-річного пацієнта. За словами чоловіків, які супроводжували потерпілого, він упав зі сходів. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою правого вуха, переломом спинки носа, забоями лобної та потиличної ділянки голови пацієнта, у стані алкогольного сп’яніння, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Виїжджала швидка на ДТП, що сталося на вул. Слівенській в обласному центрі. Травмований 12-річний хлопець повідомив, що його збило авто «Мазда», коли він перебігав дорогу, поспішаючи на тролейбус. На жаль, від сильного удару хлопець отримав серйозні ушкодження: із переломом обох кісток правої гомілки, після оперативно наданої медичної допомоги, його шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Клінічну в Тернополі на ДТП. 9-річного пацієнта збило авто «Фольксваген». Із забоєм  правого гомілково-ступневого суглоба та підозрою на перелом таранної кістки хлопчика, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт дитячої обласної лікарні.

Швидка виїжджала на вул. Київську в Тернополі, де надавала допомогу 66-річній пацієнтці. Жінка травмувалася, коли впала, намагаючись сісти у маршрутне таксі. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм поперекового відділу хребта потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в лікарню швидкої допомоги.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Морозенка, де надавала допомогу 26-річній пацієнтці. Із забоєм м’яких тканин потиличної ділянки голови та верхньої губи пацієнтку, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares