У Тернополі водіїв просять не залишати авто на узбіччях: працює снігоочисна техніка

У Тернополі водіїв просять не залишати авто на узбіччях: працює снігоочисна техніка

Вночі з 3 на 4 лютого у Тернопільській громаді розпочалися опади у вигляді інтенсивного снігопаду. З метою попередження аварійних ситуацій 33 одиниці снігоочисної техніки виїхало працювати на вулично-дорожню мережу, повідомляє пресслужба Тернопільської міськради.

13 одиниць техніки здійснюють механізоване посипання і прогортання проїзних частин, ще 2 одиниці проводять прогортання доріг на вул. Микулинецька – Об’їзна дорога, вул. Об’їзна – вул. 15 Квітня – вул. Текстильна.

У центральній частині міста та мікрорайоні “Дружба” для належного утримання доріг здійснюється механізоване поливання соляною ропою та прогортання відвалом, зазначили у міськраді.

Ще 12 одиниць техніки залучено до механізованого підмітання і прогортання тротуарів тракторними щітками.

Роботи з механізованого посипання та прогортання тракторами із навісним посипальним обладнанням проводять три машини спеціалізованої техніки.

“Нагадуємо, за прибирання дворів та міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті (ЖЕКи та ОСББ). Дізнатись інформацію про виконавців робіт з утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя можна на інтерактивній карті відповідальності за зимове утримання міста 2022-2023 рр.”, – додали у міськраді.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 1481.

‘Просимо власників приватного транспорту не залишати авто на узбіччях доріг, аби не заважати процесу очищення вулично-дорожньої мережі міста від снігу”, – закликали в муніципалітеті.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *