Уродженка Тернопільщини, «Пташка» з «Азовсталі» розповіла, як втратила нареченого на війні

Уродженка Тернопільщини, «Пташка» з «Азовсталі» розповіла, як втратила нареченого на війні

Дівчина так і не встигла йому сказати, що згодна вийти за нього заміж.

Парамедик Катерина Поліщук, відома як «Пташка» з «Азовсталі», під час оборони Маріуполя втратила свого нареченого. Про це вона розповіла в інтерв’ю Раміні Есхакзай, передає УНІАН.

За два дні вона втратила двох близьких людей: найкращого друга та нареченого Ярослава Христюка. За словами Каті, коханий пропонував їй одружитися, а вона все відмовлялася, мовляв, не на часі.

«Помирає мій найкращий друг, я розумію, що це вже все. Я розумію, що найімовірніше, ми звідси не вийдемо. Я кажу хлопцям: «Передайте Ярославу, хай приїде до мене, я хочу йому щось сказати». Він приїжджав два рази, він мене не знайшов…»,  – зізналася дівчина. Тоді вона була в лікарні з товаришем. Далі «Пташка» шокувала зізнанням: «У результаті, я так і не встигла йому сказати, що я згодна вийти за нього заміж».

Ярослав загинув, рятуючи свого побратима, зараз останній на реабілітації. А коханий Катерини помер від ворожих куль. «Ярослав з двома кулями в грудях, рятуючи його, він його врятував, але отримав ще одну кулю в шию і, на жаль, загинув», – додала парамедик.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *