Устами відомих: 15 цитат, які змінюють життя

Устами відомих: 15 цитат, які змінюють життя
   
 1. Невдача – це просто можливість почати знову, але вже більш мудро. Генрі Форд.
 2. Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв’язна, турбуватися про неї безглуздо. Далай Лама.
 3. Навіть якщо ви дуже талановиті й докладаєте великих зусиль, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок. Уоррен Баффет.
 4. Раз в житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчій пивній і ніякого стуку не чує. Марк Твен.
 5. Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – весь час пробувати ще один раз. Томас Едісон.
 6. Особисто я люблю суницю з вершками, але риба чомусь віддає перевагу хробакам. Ось чому, коли йду на риболовлю, то думаю не про те, що люблю я, а про те, що любить риба. Дейл Карнегі.
 7. Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?». Піфагор.
 8. Бідний, невдалий, нещасливий і нездоровий – це той, хто часто використовує слово “завтра”. Роберт Кіосакі.
 9. Старі завжди радять молодим заощаджувати гроші. Це погана порада. Вкладайте в себе. Я в житті не заощадив і долара, поки не досяг сорока років. Генрі Форд.
 10. Я цього хочу. Значить, це буде. Генрі Форд.
 11. Я не знав поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють. Томас Едісон. 12. Важка праця – це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли повинні були зробити. Джон Максвелл.
 12. Раніше я говорив: “Я сподіваюся, що все зміниться”. Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилося, – змінитись мені самому. Джим Рон.
 13. Урок, який я отримав і якому слідую все життя, полягав у тому, що треба намагатися, намагатися і знову намагатися – але ніколи не здаватися! Річард Бренсон.
 14. Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares