Випускниця тернопільського вишу виграла олімпійську бронзу з вільної боротьби

Випускниця факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.. В. Гнатюка Ірина Коляденко принесла сьогодні, 4 серпня, ще одну медаль у скарбничку перемог українських спортсменів у Токіо. Вона виборола бронзу Олімпійських ігор 2020.

22-річна борчиня  у сутичці за бронзу у вільній боротьбі (до 62 кг) перемогла Анастасію Григор’єву з Латвії з рахунком 3:1. І принесла Україні 11-у нагороду Олімпіади-2020. До речі, суперниця нашої Ірини Анастасія Григор’єва двічі вигравала бронзу Чемпіонату світу.

На своїй сторінці у фейсбук Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка від усього колективу щиро привітав спортсменку з успіхом та побажав і  надалі тримати планку на тому ж рівні та досягати нових вершин.

Нагадаємо, за 12 днів Олімпіади-2020 збірна України здобула 11 нагород. Окрім бронзи Коляденко, золото у категорії до 87 кг виграв також сьогодні борець греко-римського стилю Жан Беленюк. У ще одного борця-“класика” Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу у категорії до 68 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар’я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.