Завтра – сонячне затемнення: можна побачити «вогняне кільце» і запрограмувати себе на позитив

Завтра – сонячне затемнення: можна побачити «вогняне кільце» і запрограмувати себе на позитив

Завтра – сонячне затемнення: можна побачити «вогняне кільце» і запрограмувати себе на позитив

 

У неділю, 21 червня, у день літнього сонцестояння очікується кільцеве сонячне затемнення.

Кільцеве затемнення Сонця – це астрономічне явище, яке відбувається, коли Місяць знаходиться між Сонцем і Землею, затьмарює собою зірку, але кутові розміри Сонця залишаються більшими, ніж кутові розміри Місяця. Це явище має свої особливості та може впливати на людей. Про це повідомляє Science Alert.

Його можна буде побачити в небі над Центральною Африкою, в Південно-Східній Європі, північній Австралії, Саудівської Аравії, Індії, на півдні Китаю і над Тихим Океаном.

В Україні затемнення буде видно лише частково о 9:40 за київським часом.

Тривалість повної фази сонячного затемнення становитиме близько 38 секунд. У цей час Земля, Місяць і Сонце вишикуються в один ряд, і природний земний супутник затьмарить більшу частину зірки.

Через це буде видно тільки крайні лінії Сонця, які і сформують те саме “вогняне кільце”. Найкраще затемнення побачать жителі північної Індії – там Місяцем буде закрито 99,4% Сонця.

Українці зможуть побачити лише сонячну напівтінь.

Астрологи переконують, що затемнення 21 червня унікальне. Це явище може позитивно вплинути на життя людей, а також самопочуття, думки, поведінку людей та їх відносини.

На думку астрологів, затемнення Сонця 21 червня несе позитивні зміни. Експерти рекомендують в цей день проявляти активність, щоб не упустити шанс, але варто розраховувати тільки на себе та свою інтуїцію. Якщо з’явилися проблеми, астрологи радять звернутися до свого досвіду, який допоможе вирішити проблемні питання.

Сонячне затемнення 21 червня 2020-го можна буде подивитись під час онлайн-трансляції з Японії.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares