Житель Тернопільщини продавав фальсифіковане спиртне через інтернет і службу кур’єрської доставки: майже 1000 літрів щодня

Житель Тернопільщини продавав фальсифіковане спиртне через інтернет і службу кур’єрської доставки: майже 1000 літрів щодня

Податковою міліцією під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури завершено розслідування кримінального провадження стосовно жителя області, який налагодив канал розповсюдження незаконно виготовленого алкоголю та спирту через мережу Інтернет та служби кур’єрської доставки.

Замовлення на фальсифікат приймались через три Інтернет-сайти, розробником та адміністратором яких є ІТ-компанія, розташована у Тернополі.

Відправлення вантажів здійснювалось через відділення однієї із служб кур’єрської доставки. Знаючи, що законодавство забороняє виготовлення та реалізацію контрафактної алкогольної продукції, при оформленні документів про відправку вказувались недостовірні дані щодо вантажу.

Обсяги реалізації становили близько 1000 літрів у день.

У ході санкціонованих обшуків, проведених по місцю виготовлення та зберігання фальсифікату та у приміщенні служби кур’єрської доставки, виявлено та вилучено 3600 літрів рідини із різким запахом спирту в пластиковій тарі, майже 2500 літрів алкогольних напоїв та спиртосуміші у пластиковій тарі, обладнання для їх виготовлення, значна кількість пластикової та картонної тари. На вилучене майно накладений арешт.

За результатами вжитих податковою міліцією заходів Інтернет-контент з розповсюдження фальсифікованої продукції заблоковано.

Згідно Кримінального кодексу України за вчинення кримінального правопорушення, пов’язаного із незаконним придбанням з метою збуту, зберіганням з цією метою та збутом незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту етилового, передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 000 до 170 000 гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares