11-класники Тернопільської школи №3 передали міській дитячій лікарні благодійну допомогу (ФОТО)

11-класники Тернопільської школи №3 передали міській дитячій лікарні благодійну допомогу (ФОТО)

Тернопільська міська рада щиро дякує усім небайдужим тернополянам, які у цей непростий для всіх час об’єдналися, аби разом протидіяти поширенню коронавірусної інфекції.

Щоденна допомога від благодійників, волонтерів, меценатів та усіх небайдужих жителів міста є неоціненною для тернопільських медиків, а зокрема, тих, хто знаходиться в епіцентрі хвороби та кожного дня ризикує власним життям задля порятунку пацієнтів, йдеться на сайт мерії.

Цими днями благодійну акцію «Дітям від дітей» влаштували також учні 11-В класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, в рамках якої батьки юних тернополян придбали для працівників інфекційного відділення міської дитячої комунальної лікарні 130 респіраторів та 17 настінних дозаторів для дезрозчинів. Задля доброї справи, частину коштів на придбання цих засобів захисту одинадцятикласники пожертвували з грошей, зібраних на святкування випускного вечора.

«Ваш вклад у боротьбу з коронавірусом – безцінний! Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!», – йдеться у повідомленні.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares