За вихідні на КПП при в’їзді в Тернопіль перевірили понад 3790 транспортних засобів

За вихідні на КПП при в’їзді в Тернопіль перевірили понад 3790 транспортних засобів

На даний час при в’їздах та виїздах з Тернополя працює чотири контрольно-пропускні пункти. Як повідомив начальник управління патрульної поліції в Тернопільській області Богдан Шевчук, в Тернополі перекрито усі автошляхи та дороги національного значення.

Загалом за вихідні було перевірено 3790 транспортних засоби. З них: автомобілі на іногородніх номерах – 1344 т. з.; автомобілі на тернопільській реєстрації  – 2 тисячі т. з.; на іноземній реєстрації  – 214 т. з. ; вантажні автомобілі – 232 т. з.

У трьох водіїв було виявлено підвищену температуру тіла. Один водій з Тернополя, якому порадили звернутися до лікаря, другий водій – з Тернопільського району, і третій виявлений водій із температурою – іногородній. З останнім випадком поліцейські звернулись на гарячу лінію.

Загалом у Тернопільській області є 14 постів: в Тернополі діють чотири –  з Чернівецького, Кременецького, Бережанського та  Хмельницького напрямків), та 10 постів – розміщених по області. Першочергово зупиняють іногородні номера, вантажний транспорт, буси, і вибірково  автомобілі на тернопільських номерах.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares