Алкогольних фальсифікаторів притягнули до відповідальності

Алкогольних фальсифікаторів притягнули до відповідальності

Набрали законної сили рішення суду стосовно двох жителів області, які займались збутом незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

В одного із них, мешканця Гусятинщини, у ході досудового слідства вилучили 1,3 тисячі літрів спирту, 9,4 тисячі літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 1 тисячу пачок тютюнових виробів.

У результаті розгляду кримінального провадження Тернопільський міськрайонний суд прийняв рішення вилучені підакцизні товари конфіскувати в дохід держави. Щодо порушника, то, оскільки під час досудового слідства він активно сприяв розслідуванню, а також сплатив на користь держави понад 8 тисяч гривень витрат на проведення судових експертиз, його звільнили від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям.

Інша особа, яка займалась протиправною діяльністю, – житель Кременеччини. Під час слідства у нього теж виявили та вилучили 2,8 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та близько тисячі пачок цигарок. Кременецький районний суд прийняв рішення вилучені підакцизні товари знищити, а порушника від кримінальної відповідальності звільнити у зв’язку із амністією. До того ж він зобов’язаний сплатити на користь держави 3,2 тисячі гривень витрат на проведення судових експертиз.

За результатами вжитих заходів, які проводились під процесуальним керівництвом прокуратури області, упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку на суму близько 800 тисяч гривень.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *