Бізнес Тернопільщини спрямував на соціальні гарантії майже 2,8 млрд грн єдиного внеску

Бізнес Тернопільщини спрямував на соціальні гарантії майже 2,8 млрд грн єдиного внеску

Плюс 332,5 млн грн до очікуваних та 561,2 млн грн до січня-липня 2020 року – такий результат сплати єдиного внеску на Тернопільщині з початку 2021 року. «Загалом до державної скарбниці роботодавці та жителі нашого краю перерахували майже 2,8 млрд грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування цьогоріч упродовж семи місяців», – повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. Він додав, що сплата перевищила очікувані надходження на 13,6 відсотка, а минулорічні – на 25,2 відсотка. 

Лише у липні платники спрямували до бюджету 394,7 млн гривень єдиного внеску. Якщо порівняти з липнем минулого року, то приріст надходжень склав 69,5 млн грн або більше на 21,4 відсотка.

«Суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні та виплаті доходу, в тому числі й заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця», – наголосив очільник податкового відомства Тернопільщини. 

Доречно нагадати, що у разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність, повідомляє сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares