Боронив Україну ще в АТО: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Головком

Боронив Україну ще в АТО: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Головком

Сьогодні Тернопільщина провела в останню дорогу ще одного Героя. У селі Почапинці Підгороднянської громади попрощалися з Володимиром Головком. Сиротами залишилися двоє дітей: дванадцятирічна донечка Софійка та семирічний син Матвійчик. 

Володимир боронив Україну ще в АТО. З перших днів повномасштабної війни, 28 лютого, уже знову був призваний захищати Україну і нас з вами. Володимир загинув ще 9 липня під час ракетного обстрілу у місті Часів Яр на Донеччині, однак вважався зниклим безвісти. Тіло вдалося ідентифікувати лише нещодавно за результатами ДНК.

– Для рідних і близьких, земляків, усіх , хто його знав, Володимир Головко назавжди залишиться справжнім патріотом, для якого Україна була понад усе. Був учасником АТО, від початку повномасштабних бойових дій знову став на захист Вітчизни, був призваний ще 28 лютого, – повідомили у Підгороднянській об’єднаній територіальній громаді. 

Сотні людей, рідні, друзі, побратими живим коридором з квітами і на колінах зустріли вчора тіло Героя, а нині провели до місця вічного спочинку. Поховали Володимира Головка у рідному селі. 

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою!    

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *