Боронив Україну з перших днів: на війні загинув Володимир Стадницький з Тернопільщини

Боронив Україну з перших днів: на війні загинув Володимир Стадницький з Тернопільщини

Володимир Стадницький із села Коржова Монастириської громади боронив Україну з перших днів війни в складі 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Воював на передовій, у найгарячіших точках.

Володимир загинув у жорстоких боях з російськими окупантами на Херсонщині, під населеним пунктом Правдиве. Без люблячого сина, чоловіка, татуся залишились батьки, дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Сумують за мужнім воїном і в селі Сороки Бучацької громади, звідки Володимир родом. 

Про це повідомили у Монастириській громаді.

 «Сумна новина знову сколихнула Монастириську громаду. На фронті, під населеним пунктом Правдине Херсонського району Херсонської області, у пекельних боях з російськими окупантами загинув житель с. Коржова Чортківського району Володимир Стадницький, 1982 року народження (уродженець с. Сороки Бучацької громади).

Монастириська міська рада та всі жителі нашої громади висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!»

Зустріч траурного кортежу з тілом Героя, який прослідує м. Монастириська в бік с. Коржова буде 30.01.2023 близько 11-00 год. (м. Монастириська). Чин похорону в с. Коржова розпочнеться о 12-00 год.

Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *