Cannondale: з чого починали, сучасність, новаторство, де купити

Мабуть, більшість із вас чули, а може, і їздять на велосипедах Cannondale. Велосипеди цього бренду вважають одними з найкращих у сучасному світі. А з чого ж починала ця компанія та яка її історія? Про це далі розповість працівник столичного магазину “Велосклад”.

Заснована компанія у 1971 році Джозефом Монтгомері, а отримала свою назву завдяки розташованій у Вілтоні залізничній станції Cannondale. Починала ця фірма з виготовлення…рюкзаків і одягу для велосипедистіів. Але через деякий час Cannondale розпочала виготовлення причепів для туристичних велосипедів, задля перевозу дітей. Такий товар швидко набув популярності, ставши інновацією у світі велотуризму того часу.

А з 1983 року компанія розпочала виробництво туристичних і шосейних велосипедів, а пізніше — гірських. Також Cannondale став першим брендом, який створив алюмінієву раму для велосипедів! Завдяки невеликій вазі й ефективній жорсткості, таку новинку почали використовувати й інші виробники. Окрім того, компанія розробила вилку HeadShok з голчастими підшипниками, які, в свою чергу, зменшували тертя і підвищували плавність роботи амортизатора. Також Cannondale спроєктували надлегкі порожнисті шатуни й розробили дизайн виносних підшипників, що і зараз використовуються всесвітньовідомими брендами, наприклад, — Shimano.

Наразі компанія виготовляє більш ніж 80 моделей велосипедів, серед яких є:

  • гірські,
  • шосейні,
  • міські,
  • прогулянкові,
  • спеціалізовані (для поліції, доставлення) велосипеди. А також — одяг і взуття для велоспорту, аксесуари й запчастини для роверів.

А знаєте, чому Cannondale не втрачає популярності уже понад 40 років?Тому, що виробляє якісний і порівняно недорогий товар!А де придбати велосипеди Cannondale в Україні?

Звісно, що у магазині «velosklad.com.ua»! Він є як в інтернеті, так і офлайн — у Києві (ТК «Відрадний», вулиця Вацлава Гавела, 18) Там можна купити велику кількість товарів бренду Cannondale:

  • спортивні;
  • міські;
  • гірські велосипеди;
  • шоломи.

Також в нашому магазині є безліч інших брендів які також полюбляють велосипедисти. А якщо ваш залізний кінь зламався, то ви в нас можете поремонтуватися або докупити деталі.

Купуймо якісні велосипеди та весело і з користю проводьмо час!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *