Чому вам потрібен фільтр для води

Прийнято вважати, що в багатьох регіонах України системи водопостачання постачають воду в прийнятному для вживання вигляді. Якщо порівнювати ситуацію з водою з-під крана в нашій країні і за кордоном, то різниця величезна. У багатьох країнах світу водопровідну рідину, звану водою, не можна не тільки пити, але і використовувати для миття. Та є й країни в яких навпаки, з-під крану тече альпійська вода.

Оскільки ми не в Альпах, фільтри для питної води необхіді для того, щоб очищати воду від домішок, важких металів, вірусів і хлору. Пристрої для очищення, які використовують українці в своїх квартирах і будинках, називають побутовими. Їх можна проранжувати за ступенем фільтрації на:

  • найпростіші;
  • середнього ступеня очищення;
  • вищої очистки.

Останній вид фільтрів представлений системами зворотного осмосу. І сьогодні це найбільш ефективна і сучасна технологія.

Кожна з трьох груп видів фільтрів призначена для своїх цілей і відчутно відрізняється за ціною. Користувачі, вибираючи спосіб очищення води, керуються місцем проживання і своїми фінансовими можливостями.

З чого варто почати вибір фільтра для води?

В першу чергу здайте воду на аналіз в СЕС. Це платна послуга, в результаті якої ви дізнаєтеся, які домішки і забруднення містить питна вода, яка надходить в ваш будинок.

Знаючи про параметри води, ви зможете підібрати відповідний змінний блок для системи фільтрації. Адже щоб ефективно очистити рідину, потрібно з’ясувати, від чого її слід очищати.

За результатами аналізу ви дізнаєтеся:

  • скільки заліза містить ваша вода (загальне і розчинене);
  • яка її жорсткість, каламутність та кольоровість;
  • скільки в ній марганцю;
  • яка її окислюваність і рівень PH.

Якщо в параметрах є перекоси і відхилення, то вам потрібно підібрати саме такий змінний блок, який буде приводити склад води в норму.

Існують різні види фільтрів для гарячої і холодної систем водопостачання. Передфільтр на гарячу воду повинен бути виконаний з термостійкого матеріалу. Якщо на систему гарячого водопостачання встановити звичайний фільтр, то він моментально прийде в непридатність. Тому на холодну і гарячу воду ставлять зазвичай різні передфільтри. Термостійкі при цьому коштують дорожче.

Важливо

Система очищення води від помітного оку сміття, не робить її чистою і придатною для пиття. Це потрібно просто для того, щоб полегшити роботу фільтрів тонкого очищення. Додатково необхідно встановити основні фільтри, які перетворять рідину, що надходить в ваш будинок, в безпечну питну воду.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares