Чи безпечна вода для купання у Тернопільському ставі

Чи безпечна вода для купання у Тернопільському ставі

Перед початком купального сезону-2021 у Тернополі спеціалісти Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з фахівцями Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відбірали взірці води в місцях рекреації Тернопільського ставу. А саме: район пляжів «Циганка» та «Дальній». Дослідили воду і з відкритого басейну клубу оздоровчого зимового плавання «Нептун». Про це повідомляє сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
За результатами мікробіологічних та фізико-хімічних досліджень (експертні висновки від 07. 06. 2021 р.), вказані взірці води відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Патогенних мікроорганізмів у воді ставу не виявлено.
Спеціалісти Держпродспоживслужби рекомендують дотримуватись правил особистої безпеки при купанні у ставі: не допускати потрапляння води на слизові оболонки рота, очей та носа; уникати травм; після купання приймати душ; не заходити в воду при наявності порізів та подряпин.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares