Чи не зникатиме світло в оселях мешканців Тернопільщини у дні найсильніших морозів

Чи не зникатиме світло в оселях мешканців Тернопільщини у дні найсильніших морозів

Енергетичні підприємства здатні забезпечити стабільне енерго- та теплозабезпечення українських споживачів, насамперед населення. У Раді національної безпеки й оборони запевняють, що перебоїв зі світлом під час морозів не буде.

Апарат РНБО моніторить стан забезпечення безперебійної роботи енергетичних підприємств у зв’язку з погіршенням погоди. Про це йшлося на міжвідомчій нараді, яку провів секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов, пише 24 канал.

Відповідні листи 11 січня надіслали на ім’я прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та головам облдержадміністрацій.

Секретар РНБО також наголосив на необхідності посилення контролю за роботою об’єктів критичної інфраструктури у зимовий період. Представники міністерств і відомств поінформували про поточний стан справ у енергетичній сфері.

Йшлося про те, що підприємства енергетики здатні забезпечити стабільне енерго- та теплозабезпечення населення. Тому проблем зі світлом у дні найбільших морозів не мало б виникати.

Крім того, обговорили низку проблем галузі. Зокрема, тих, які стосуються постачання вугілля на ТЕС у кількості, необхідній для забезпечення резерву належного рівня. Його має бути достатньо для пікового навантаження через різке зниження температури.

У середині січня в Україну прийшла справжня зима – зі снігом та морозами. Днями стовпчики термометрів опустяться до -21 градуса. Така ситуація збережеться до 20 січня, а тоді трохи потепліє.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares