На Тернопільщині виявили сотні порушень локдауну

На Тернопільщині виявили сотні порушень локдауну

Правоохоронці склали 74 протоколи за статтею 44-3 КУпАП щодо незаконної роботи торговельних та розважальних закладів, салонів краси та інших підприємств з початку дії зимового локдауну. Ще понад 500 постанов винесено за недотримання маскового режиму. Про це повідомляють в обласній поліції.

Із 8 по 24 січня на всій території України запровадили «карантин зимових канікул», а постановою від 14 січня внесли зміни до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Згідно з ним, підприємцям загрожує штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, якщо у приміщенні їх закладу знаходяться клієнти без масок чи аналогічних засобів індивідуального захисту.

Загалом з початку карантинних заходів – 11 березня 2020 року – працівниками поліції складено 2750 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей), 2598 протоколів направлено до суду для розгляду та прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Спеціальні мобільні групи поліцейських продовжують перевіряти дотримання правил локдауну, вести профілактично-роз’яснювальну роботу та притягувати порушників до відповідальності. Правоохоронці закликають громадян свідомо та відповідально ставитися до дотримання карантинних обмежень.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares