Де на Тернопільщині 65-73 претендентів на одне вільне робоче місце

Де на Тернопільщині 65-73 претендентів на одне вільне робоче місце

Цьогоріч за сприяння служби зайнятості Тернопільщини більше 5,6 тисячі жителів області знайшли місця праці, з них 234 – внутрішньо переміщені особи.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 781 особу, після їх завершення – третина працевлаштовані на постійні місця праці.

Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленнями служби зайнятості проходили 852 безробітних, що допомогло 96% з них знайти місця праці. 11 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання.

Загалом за 7 місяців 2022 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільської області соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 20,6 тисячі осіб, із них, через відсутність прийнятних пропозицій праці, 18,1 тисяча були визнані безробітними, з їх числа 1,3 тисячі переселенців.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендували 15 безробітних. Найважче було знайти роботу на Козівщині (73 безробітних на 1 вакансію), Зборівщині (65), Гусятинщині (47 безробітних на 1 вакансію).

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *