ФК «Тернопіль АТО» здобув гостьову перемогу в Івано-Франківську

8 липня, в рамках 6-го туру чемпіонату України Героїв АТО, ФК «Тернопіль АТО» гостював в Івано-Франківську. На місцевому стадіоні «Наука» відбулась зустріч з «Івано-Франківськ АТО». Про це пише сайт АФТ.

У цьогорічному сезоні івано-франківська команда перебуває серед лідерів групи «Захід». Протягом першого тайму нашим футболістам вдалось відкрити рахунок завдяки влучному удару Тараса Судомира – 0:1. Проте представники Івано-Франківська завдяки одинадцятиметровому удару вдалось вирівняти рахунок – 1:1. У другому таймі рефері призначив вже одинадцятиметровий удар у ворота івано-франківців, який впевнено реалізував Роман Маслянко (представляє районну команду «Динамо» с. Красівка), вивівши вперед тернополян.

До закінчення фінального свистка тернопільська команда впевнено довела матч до перемоги, хет-трик на рахунку Тараса Судомира (представник ФК «Козова»).

Отож, 2:4 на користь «Тернопіль АТО», який завдяки впевненій перемозі залишається лідером групи «Захід». На другому місці луцька «Волинь АТО», яка перемогла на виїзді ФК «Гоща АТО» – 2:1.