На Тернопільщині фірму, яка торгувала молокопродуктами, обікрали менеджер та завідувач складу

На Тернопільщині фірму, яка торгувала молокопродуктами, обікрали менеджер та завідувач складу

Тернопільська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох тернополян за ч. 5 ст. 191 КК України, які привласнили товарно-матеріальні цінності товариства, спричинивши ТзОВ матеріальну шкоду в особливо великих розмірах.

За версією слідства, впродовж квітня-травня 2019 року менеджер фірми з реалізації молочних продуктів спільно із завідувачем складу привласнювали гроші, отримані з продажу необлікованої продукції. Фірма, яку, фактично, обікрали менеджер та завідувач складу, торгувала сиром, молоком, йогуртами та іншими молокопродуктами.

За повідомленням пресслужби прокуратури Тернопільської області, водії-експедитори товариства, не знаючи про злочинний намір спільників, на їх прохання розвозили в магазини іншу кількість молокопродуктів, ніж зазначено у товарно-транспортних накладних. Пізніше менеджер збирав у клієнтів кошти за реалізацію отриманих надлишкових товарно-матеріальних цінностей. Зловмисники не вносили ці гроші у касу, а розподілили між собою. Їх діями товариству завдано збитків на суму понад 650 тис. грн.

На майно підозрюваних накладено арешт.

Розслідування завершено.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares