Фрі-файтери з Тернопілля відзначились медалями на турнірах в Івано-Франківську

Фрі-файтери з Тернопілля відзначились медалями на турнірах в Івано-Франківську

В Івано-Франківську впродовж цих вихідних відбулося одразу три заходи: Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та Всеукраїнський меморіальний турнір «Захисник Вітчизни», а також турнір пам’яті П. Федорука. Участь у них взяло 180 спортсменів з усіх областей України. Тернопілля на цих змаганнях представляли шістнадцятеро вихованців СК «Характерник» (м. Тернопіль) і «Характерник» (м. Чортків). Наші спортсмени показали високі результати – повідомляє на своїй сторінці у соцмережах СК «Характерник».

Зокрема, на Всеукраїнському меморіальному турнірі «Захисник Вітчизни» «золото» здобули Небесний Олександр, Улішак Назар, Кравченюк Любомир, Вінницький Дмитро та Петрів Назар; срібними призерами стали Музиченко Тимур та Садов’як Тарас, а бронзові медалі вибороли Музиченко Артем, Бойко Роман, Митреньга Владислав, Обшарський Денис та Керея Дмитро.

На Чемпіонаті України серед дорослих виступив Прокопів Олег, котрий провів чотири поєдинки і здобув перемогу у трьох з них. У фінальному поєдинку спортсмен в додатковий час поступився своєму супернику двома балами. Відтак, Олег Прокопів посів заслужене друге місце на найпрестижніших змаганнях серед аматорів!

Готували команду Олександр Долішній, Валерій Чоботар, Георгій Никифорець та Анатолій Стеліга.

Фото зі сторінки СК «Характерник».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *