Йдуть у вічність українські Герої: на Тернопільщині попрощалися з воїном Віктором Росінчуком

Йдуть у вічність українські Герої: на Тернопільщині попрощалися з воїном Віктором Росінчуком

Віктор Росінчук із села Нивра Скала-Подільської громади колишнього Борщівського, а нині Чортківського району, пішов захищати Україну і нас з вами у перші дні війни, хоча й не мав військового досвіду. У мирні дні їздив на заробітки за кордон, був добрим майстром і вдома, працював на будовах.

Воював у гарячих точках. В одному з боїв з російськими окупантами молодший сержант Віктор Богданович Росінчук отримав важке поранення. 27 квітня він зустрів на війні свій день народження, а 23 червня українського захисника не стало.  

Овдовіла дружина Оля, сиротами залишилися 14-річний син Максим і 12-річна донька Ангелінка. Ніколи не обіймуть свого Вітю мама Марія і тато Богдан.

«Страшна війна не оминула і родину Росінчуків. Вірний військовій присязі, в бою за нашу Батьківщину, в результаті обстрілу під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника, отримав важке поранення, внаслідок якого помер 23 червня 2022 року командир відділення безпілотних авіаційних комплексів однієї із бойових бригад ЗСУ молодший сержант РОСІНЧУК Віктор Богданович, 1982 р.н. із села Нивра Скала-Подільської громади.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну», -повідомив  начальник другого відділу

Чортківського РТЦК та СП підполковник Богдан Вербіцький.

«Один за одним йдуть у вічність мужні українські Герої, залишаючи по собі яскраві сліди на сторінках історії російсько-української війни, які наскрізь просякнуті кров’ю патріотів та сльозами українського народу. 

Сьогодні Борщівщина прощається із українським військовослужбовцем, учасником російсько-української війни, який помер 23 червня. Молодший сержант Віктор Росінчук віддав своє життя в результаті обстрілу під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника. 

Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського захисника, який загинув заради миру. Надвелику ціну платять сьогодні українці, стримуючи ворожу орду, що сіє страх і смерть на своєму шляху та є загрозою для всього цивілізованого світу. 

Вічна пам’ять славетним воїнам, що віддали життя за рідну землю… З нами правда, з нами віра, а тому перемога обов’язково буде за нами», – написали на сторінці Чортківської районної військової адміністрації.

Вічна  пам’ять Герою! Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *