Коли вимикатимуть світло на Тернопільщині цього тижня (графік)

Коли вимикатимуть світло на Тернопільщині цього тижня (графік)

Ситуація в енергосистемі країни наразі залишається складною. Протягом минулого тижня ГПВ застосовувались по всій країні, не є виключенням і цей тиждень. Адже в понеділок, 27 травня, при перевищенні лімітів споживання, ГПВ застосовується протягом дня.

Якщо ліміти будуть встановлюватись і на наступні дні, то в разі перевищення областю встановлених лімітів, теж буде застосований ГПВ (Графік погодинного відключення електричної енергії).

ГПВ (Графік погодинного відключення електричної енергії) та Додаток до нього розміщенні на сайті АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» за наступними посиланням:

https://www.toe.com.ua/news/71

В АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» звертаються до споживачів з проханням перевірити свою адресу в Додатку до ГПВ, щоб в разі відключення електроенергії бути готовим до цього.

Енергетики наполегливо просять споживачів використовувати електроенергію раціонально. Не вмикати потужні електроприлади одночасно, а використовувати їх по черзі, особливо в години ранкового і вечірнього максимумів.

Якщо рівень споживання електроенергії в області знаходитиметься в межах дозволеної величини – енергетики не відключатимуть споживачів або тривалість відключення може зменшуватися.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *