Медики швидкої допомоги Тернопільщини врятували двох людей від спроби вкоротити собі віку

Медики швидкої допомоги Тернопільщини врятували двох людей від спроби вкоротити собі віку

За 23 вересня медики швидкої допомоги Тернопільщини обслужили 289 викликів до пацієнтів, здійснили 82 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено 129 викликів, госпіталізовано 38 пацієнтів.

У службі швидкої за 23 вересня зафіксовано 21 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 16 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 23 вересня у службу швидкої допомоги звернулося ще 12 пацієнтів, 11 госпіталізовано.

Окрім великої кількості виїздів до ковідних пацієнтів, 23 вересня  відзначилося зростанням кількості викликів до хворих із суїцидальними нахилами та у стані сильної алкогольної інтоксикації. Багато виїздів зафіксовано до пацієнтів із харчовими отруєннями, а найбільше – до хронічних хворих, яких турбували болі голови, запаморочення, болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії, перепади тиску, гіпертонічні кризи тощо. Почастішали виклики до пацієнтів-безхатченків.

Збір урожаю 23 вересня трагічно закінчився для 78-річного пацієнта. О 12.40 бригада швидкої виїжджала у с. Старий Вишнівець, де надавала медичну допомогу цьому чоловікові, який упав з високої яблуні та важко травмувався. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломом шийного відділу хребта постраждалого шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

О 14.36 бригада швидкої виїжджала у с. Петриків, де надавала допомогу 29-річному пацієнтові, який намагався вчинити спробу суїциду. На момент огляду  медиками швидкої у чоловіка зафіксовані легкі порізи у ділянці лівого передпліччя. Пацієнта шпиталізовано у наркологічне відділення.

Ще один схожий випадок трапився у с. Базар Чортківського району. О 21.26 бригада районної швидкої виїжджала туди до 37-річної жінки, яка намагалась вкоротити собі віку, випивши отруту. На щастя, спроба суїциду їй не вдалася. Після оперативно наданої медичної допомоги пацієнтку шпиталізовано у Чортківську райлікарню.

Також 24 вересня об 00.31 бригада швидкої виїжджала на вул. Чумацьку у Тернополі, де надавала допомогу 29-річній пацієнтці, яку побив власний чоловік. Із забоєм носа, гематомами обличчя потерпілу, після наданої медичної допомоги, залишено на працівників поліції.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares