На Тернопільщині державні виконавці стягнули майже 570 тисяч гривень боргів із зарплати

На Тернопільщині державні виконавці стягнули майже 570 тисяч гривень боргів із зарплати

У територіальних органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області перебувають 90 виконавчих проваджень щодо боргів із зарплати на суму в понад 2,5 мільйонів гривень. Серед найбільших боржників – ДП «Санаторій «Збруч» (заборгованість станом на 11 травня – 1363547 гривень), ДП «Поділляторф» (817142 гривні) та Кременецький КХП ДАК «Хліб України» (140016 гривень).

Складність виконавчих проваджень про стягнення заборгованості із зарплати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, полягає в тому, що боржниками є державні підприємства, фінансово-господарська діяльність тривалий час не здійснюється, кошти на арештованих рахунках відсутні, а майно – у зношеному стані, що ускладнює його реалізацію.

Загалом, з початку 2019 року органами державної виконавчої служби Тернопільської області з недобросовісних роботодавців стягнуто більше 568 тисяч гривень для погашення заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Зокрема, майже 150 тисяч гривень сплатило комунальне підприємство «Редакція газети Тернопільської районної ради і Тернопільської районної державної адміністрації «Подільське слово». Ще близько 147 тисяч – ДП «Тернопільський облавтодор» АТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Трохи менше 126 тисяч гривень на погашення заборгованості стягнули з Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь». Більше 92,5 тисяч гривень сплатило ТзОВ «Домобудівник», ще понад 53 тисячі – Язловецький обласний протитуберкульозний диспансер. У підсумку, свої кошти отримали 12 працівників.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *