На Тернопільщині директор підприємства привласнив понад 2 млн грн бюджетних грошей: він – киянин

На Тернопільщині директор підприємства привласнив понад 2 млн грн бюджетних грошей: він – киянин

Слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільщини скерували до суду кримінальне провадження щодо директора підприємства, яке виступило генпідрядником у проведенні будівництва спортивного комплексу в Тернополі. Зловживаючи службовим становищем та підробляючи акти виконаних робіт, 39-річний киянин привласнив понад два мільйони бюджетних коштів. Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

У ході досудового розслідування, яке проводилося під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури, було встановлено два факти зловживання. В одному випадку директор в офіційних документах вказав закупівлю піску, що не було проведено, таким чином, отримавши мільйон вісімсот тисяч. В іншому – у звітних документах завищив вартість робіт, яка була виконана субпідрядником з різницею у триста тисяч. Загальна сума завданих бюджету коштів склала два мільйони сто тисяч.

Слідчі зібрали достатньо доказів для оголошення киянину підозри за частинами 4 та 5 статті 191(зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу та частиною 1 статті 366 (видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа) Кримінального кодексу.

Згідно санкцій інкримінованих статей підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares