На Тернопільщині отруїлися чадним газом двоє малих дітей і пенсіонерка

На Тернопільщині отруїлися чадним газом двоє малих дітей і пенсіонерка

На Тернопільщині 28 листопада поменшало виїздів до ковідних хворих, але на вихідних зросла кількість викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на алкогольні інтоксикації, ГРВІ, ДТП та різні нещасні випадки.

Бригада швидкої виїжджала у с. Петриків, до 85-річної пацієнтки. Родичі знайшли літню жінка непритомною, у хаті був запах продуктів згорання від дров.  Після наданої медичної допомоги потерпілу, з діагнозом отруєння продуктами горіння, шпиталізовано в університетську лікарню.

Бригада швидкої виїжджала у м. Чортків, де надавала допомогу двом непритомним дітям: 4-річному хлопчику та 7-річній дівчинці. Обох дітей, після оперативно наданої медичної допомоги, з підозрою на отруєння чадним газом, шпиталізовано у Чортківську райлікарню.

Загалом за 28 листопада медики швидкої по Тернопільській області обслужили 353 виклики до пацієнтів, здійснили 125 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено  161 виклик швидкої допомоги, госпіталізовано 45 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares