На Тернопільщині підпільна торгівля пальним довела до півмільйонного штрафу

На Тернопільщині підпільна торгівля пальним довела до півмільйонного штрафу

Працівники підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області провели перевірку нелегальної АЗС, що проводила діяльність на Зборівщині. Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Податківці встановили факт реалізації пально-мастильних матеріалів без ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним. Адже суб’єкт господарювання мав ліцензію на право зберігання пального, яка видається на підставі заяви виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, і не дає права на торгівлю підакцизним товаром. До того ж дану розрахункову операцію не проведено через зареєстрований, опломбований та переведений у фіскальний режим роботи реєстратор розрахункових операцій. Відповідно не було видано розрахунковий документ (касовий чек).

Окрім того, встановлено порушення роботодавцем законодавства в частині укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівником.

До порушника застосували штрафні санкції, розрахункова сума яких перевищила 500 тисяч гривень.

Пальне та обладнання на загальну суму 190 тис. грн. вилучили працівники Головного управління ДФС в області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares