У ЗУНУ провели інтелектуальний турнір на кубок ректора (фото)

У ЗУНУ провели інтелектуальний турнір на кубок ректора (фото)

На юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету провели V Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора класичного університету Тернополя Андрія Крисоватого. 

Близько півсотні команд демонстрували свої знання у трьох секціях: права, правоохоронної діяльності та міжнародного права.

Учасники вирішували захоплюючі завдання та інтелектуальні рівняння, брали участь у дебатах, конкурсі капітанів, мозковому штурмі та демонстрували навички стрільби. 

У ході напруженої боротьби призерами стали: у правовій секції – перше місце в команди «De Jure», м. Золочів; друге – в команди «Добро і честь», м. Тернопіль; третє місце посіла команда «Bona Fides», м. Тернопіль. 

У секції міжнародного права: 1 місце – команда «Сила Слова»; друге – команда «Антитіла»; третє – команда «Astrohatch».

У секції правоохоронної діяльності: перше місце – команда «Tabula rasa»; друге – «Кепітівські кульбабки»; третє – команди «Libertas» і «Свідомі».

Усі команди отримали цінні подарунки. 

Спонсори заходу: ТОВ «Технобудцентр», готельно-розважальний комплекс «Алігатор», будівельній компанії «Креатор-Буд», ресторатору Петро Заставний, Почесний консул Угорщини у місті Тернопіль Тетяна Чубак.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares