На Тернопільщини відкрили ще один сучасний ЦНАП: обслуговуватиме 15 тисяч жителів

На Тернопільщини відкрили ще один сучасний ЦНАП: обслуговуватиме 15 тисяч жителів

У смт. Золотий Потік відкрили сучасний ЦНАП. На створення витратили 2 млн грн. Це кошти з державного та місцевого бюджетів і Програми «U-LEAD з Європою».

«В області триває формування нової мережі ЦНАП та сучасної системи надання адміністративних послуг. Відтак, ми відкрили центр надання адміністративних послуг у смт. Золотий Потік. Це – комфортне, просторе приміщення. Відтепер жителі громади можуть отримати якісні адміністративні послуги в одному офісі», – зазначив перший заступник голови ТОДА Ігор Дем’янчук.

ЦНАП обслуговуватиме 15 тисяч жителів Золотопотіцької територіальної громади. В установі надаватиметься 172 адміністративні послуги, зокрема: у сфері реєстрації, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи, довідки, тощо.

«Раніше в Золотому Потоці ЦНАПу не було. Адміністративні послуги надавалися селищною радою, старостинськими округами тощо. Відкриття ж такого ЦНАПу дає можливість жителям громади отримати якісні адміністративні послуги в одному приміщенні. Зараз в Центрів адміністративних послуг  працює 5 провідних спеціалістів, а також 4 адміністратори. Ми надаємо послуги соціального характеру, місцевого значення тощо. До кінця року ми плануємо розширити сферу послуг», – сказала керівник ЦНАПу Галина Дручок.

Щоб максимально наблизити адміністративні послуги для жителів громади функціонуватимуть і 3 віддалені робочі місця у селах Возилів, Сновидів та Скоморохи.

Також в рамках реалізації проєкту «Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області» в громаді створено інформаційно-консультативний пункт для бізнесу.

Додамо, що на сьогодні в області здійснюють діяльність 25 Центрів надання адміністративних послуг та 26 віддалених робочих місць. До кінця 2021 року планується створення ще щонайменше 7 ЦНАПів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares