На Тернопільщині працівникам у сфері торгівлі роботодавці готові платити до 10 000 гривень

На Тернопільщині працівникам у сфері торгівлі роботодавці готові платити до 10 000 гривень

На фахівців у сфері оптової та роздрібної торгівлі існує постійний попит на ринку

праці. У першому півріччі 2021 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в 561 працівнику сфери оптової та роздрібної торгівлі: касирах торговельного залу, менеджерах із збуту, продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах та ін., що становило на 01.07.2021 17% від усіх вакансій по області.

Станом на 22.07.2021 на Тернопільщині було 32 вакансії у сфері торгівлі. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 10 тис. гривень. Про це повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

За спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (термін навчання 3-4,5 місяця) та продавця продовольчих товарів (термін навчання 35-5,5 місяця) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Професію продавця продтоварів також можна здобути в Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя і Чортківському вищому професійному училищі. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавили вакансії сфери торгівлі та можливості профнавчання, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares