На Тернопільщині ведуть підготовку до нового навчального року

На Тернопільщині ведуть підготовку до нового навчального року


Новий навчальний рік повинен розпочатися в безпечних школах, про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час телемарафону. Він зазначив, що питання безпеки є комплексним, його розв’язанням займаються представники МОН, Міністерства розвитку громад і територій, МВС, ДСНС, а також інших організацій і структур.
Радою оборони Тернопільщини прийняла рішенні щодо підготовки до навчального року 2022/2023, де було визначено чіткий план підготовки навчальних закладів до освітнього процесу.
Велика кількість місцевих органів влади, дивлячись на протокольне рішення Кабінет Міністрів і рішення Ради оборони області розпочали перевірку і підготовку навчальних закладів до навчального процесу.
“Розглядається питання якісних укриттів, адже ми прекрасно розуміємо, що наша країна живе в часі війни. Місцеві органи влади й управління освіти та науки обласної військової адміністрації створили комісії, до яких входять представники ДСНС. В першу чергу вони перевіряють укриття і надають акт перевірки”, – зазначила начальниця освіти та науки Тернопільської ОВА Ольга Хома.
Відповідно до акту перевірки, обласна адміністрація на Раді оборони прийматиме рішення щодо початку навчального процесу в тому чи іншому закладі освіти, тої чи іншої територіальної громади.
“Не усі заклади освіти з першого вересня розпочнуть процес навчання офлайн. Будуть заклади освіти, які працюватимуть дистанційно”, – додала Ольга Хома.
Якщо у закладі або поблизу нього, немає найпростішого укриття – комісія не рекомендуватиме місцевим органам влади розпочинати освітній процес в навчальному закладі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *