На Тернопільщині затримали засудженого, який перебував у розшуку і ухилявся від відбування покарання

На Тернопільщині затримали засудженого, який перебував у розшуку і ухилявся від відбування покарання

Завдяки принциповій позиції органів прокуратури області територіальні органи поліції активізували роботу щодо розшуку осіб, які ухилялись від відбування кримінальних покарань.

Так, правоохоронцями у березні цього року затримано засудженого вироком Теребовлянського районного суду від 08.06.2017 року за ч. 3 ст. 296 КК України до 5 років позбавлення волі.

Із часу вступу вироку суду в законну силу засуджений, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, ухилявся від відбування покарання, пов’язаного із реальним позбавленням волі, у зв’язку із чим в 2017 році він був оголошений в розшук.

Після встановлення місцезнаходження та затримання порушника закону, його поміщено в ІТТ № 3 м. Теребовля а, пізніше, етаповано до місця відбування покарання.

Робота на цьому напрямку триває. Загалом, за втручання прокуратури, у 2018 році розшукано 6 осіб, що ухилялись від відбування покарань. Станом на сьогодні, жодному з них не вдалось уникнути виконання вироку, призначеного судом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares