Запросіть дітей із сиротинців на свята

Запросіть дітей із сиротинців на свята

Благодійний Фонд «Майбутнє сиріт» запрошує тернополян долучитися до акції «Запроси дитину на свята у родину» та надати можливість дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, провести свята у родинах жителів Тернополя на період Великодніх свят (з 27 квітня).

Реєстрація учасників відбуватиметься до 10 квітня 2019 року. Тернопільським сім’ям, які виявили бажання долучитись до благодійної акції, необхідно звернутися в службу у справах неповнолітніх та дітей (м. Тернопіль, бульв. Т. Шевченка, 1) та подати: заяву (із зазначенням фактичного місця проживання і контактних номерів телефону); копію паспортів; довідки про те, що кандидати не перебувають на обліку в лікаря-психіатра і нарколога; довідку про наявність чи відсутність судимості; заповнити анкету в службі; акт обстеження умов проживання із зазначенням наявності умов проживання для дитини шкільного віку.

Детальну інформацію про проведення акції можна отримати в службі у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради, або за тел.: (0352) 40 41 83, (0352) 40 41 65.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares