«Нам своє робить»: на платформі Megogo можна безплатно подивитись фільм про військовий гумор

«Нам своє робить»: на платформі Megogo можна безплатно подивитись фільм про військовий гумор

На платформі Megogo можна безплатно переглянути кінострічку про військовий гумор “Нам своє робить”. Фільм на платформі відкритий до перегляду з 26 червня. 

Наприкінці 2023 року команда DocNoteFilms проїхала тисячі кілометрів, питаючи військових: чи можна жартувати на війні? Зйомки кінострічки профінансував Український ветеранський фонд, у межах проєкту “Варто”. 

“Фільм про військовий гумор змінює метафору про “сталевих бійців”. Адже на війні звичайні люди. Завдяки цій кінострічці, ті, хто в тилу, зможуть побачити армійські будні без прикрас. Дивіться, рефлексуйте, діліться емоціями про побачене”, – каже Каріна Дорошенко, заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду.

У фільмі взяли участь бійці з 17-ї окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота. 

«Військові сміються там, де всі інші плачуть. Але військовий гумор – це та єдина зброя, якої завжди вистачає на фронті, і вона не залежить від будь-яких зовнішніх постановок. Цим фільмом ми розповідаємо українцям, який буває гумор наших воїнів, як він допомагає триматися та підтримувати одне одного. Приємного перегляду!», – розповів Сергій Малярчук, ветеран, продюсер фільму.

Фільм доступний за посиланням: https://megogo.net/ua/view/24934047-nam-svoie-robit.html, або шукайте на плафтормі у розділі “Безкоштовно”.

Увага: фільм містить ненормативну лексику.

Проєкт реалізовано студією DocNoteFilms за участі об’єднання Вавилон’13, завдяки конкурсу з фінансування ветеранського бізнесу “Варто”, який проводить Український ветеранський фонд.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *