Назавжди 28: на Тернопільщині попрощалися із захисником України Олексієм Янковським

Назавжди 28: на Тернопільщині попрощалися із захисником України Олексієм Янковським

Олексій Янковський народився 15 грудня 1993 року в Криму. Наприкінці 2015-го  родина хлопця переїхала на Тернопільщину, оселилися у селі Млинівці, нині Зборівської територіальної громади. Олексій після закінчення НУ «Львівська політехніка» жив і працював у Львові. Коли почалася повномасштабна війна, Олексій добровільно пішов захищати Україну і нас з вами. Загинув у боях з російськими окупантами 24 липня біля міста Бахмут на Донеччині.   

26-27 липня оголошені днями жалоби на території Зборівської громади. Відповідне розпорядження підписав міський голова Зборова Руслан Максимів.

Нині, 28 липня, провести в останню дорогу молодого воїна зійшлися жителі громади, Зборова, довколишніх сіл, побратими. Поховали Сергія у Млинівцях, селі, яке стало для його сім’ї рідним.  Осиротіли батьки без сина, ніколи уже не обійме брата молодша сестра. 

Друзі, колеги, знайомі висловлюють щирі співчуття рідним загиблого:

«Колектив працівників клініко – діагностичної лабораторії КНП “Зборівська лікарня” висловлює щирі співчуття Янковському Сергію Олександровичу з приводу героїчної загибелі сина, захисника України – Олексія Сергійовича!

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Олексія назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій…»

«Колектив працівників рентген кабінету КНП ” Зборівська лікарня” висловлює щирі співчуття Янковській Марині Олександрівні з приводу героїчної загибелі її сина, захисника України – Олексія Сергійовича!

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!»

«Виражаю глибоку подяку Зборівській громаді, військовим, святим отцям, усім мешканцям Зборова, села Млинівці та ін.сіл за виказану шану та допомогу у похованні мого сина Янковського Олексія. Хай спочиває з миром…», – ці слова написав батько Олексія у фейсбуці.   

Олексій Янковський назавжди залишився 28-річним. Йому б тільки жити, любити, будувати кар’єру, народжувати дітей. Але молоде життя забрали російські окупанти. Пам’ятаймо ціну нашої перемоги! Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *