Офіцер, перед поїздкою в ООС, освідчився в коханні своїй нареченій: молодята познайомились у Тернопільській військовій частині (ФОТО)

Офіцер, перед поїздкою в ООС, освідчився в коханні своїй нареченій: молодята познайомились у Тернопільській військовій частині (ФОТО)
“Улюблена моя, мій світ, моя стихія і моя удача. Ти моя радість, ти моє дихання і моя душа. За цей час ти стала найдорожчою людиною для мене, моїм стимулом життя, моєю мрією. Люблю тебе і прошу стати дружиною мені на все життя», – такими словами освідчився коханій командир роти, старший лейтенант Роман Цимбал під час заходів бойової підготовки на Рівненському полігоні. Майбутня наречена приголомшена, нічого не підозрюючи про задуми Романа. Зі сльозами на очах від радості відповіла: «Так»!

«Командир частини, довівши наказ особовому складу, кличе до себе радіотелефоністку, старшу солдатку Вікторію Кравчик. День народження, або присвоєння військового звання, у роздумах подейкують військовики. Вікторія доповідає командирові про прибуття. З протилежного боку видніється букет біло-червоних троянд. Офіцер поспішає, щоб освідчитись своїй коханій. Події відбуваються миттєво: Роман дарує квіти, встає на коліно та зізнається в почуттях, дістає з коробочки каблучку й одягає на палець Вікторії. Дівчина плаче від радості, емоції переповнюють як друзів, так і молодят», – пише на своїй фейсбук-сторінці прес-офіцер 44-ої окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Військовослужбовці познайомилась чотири роки тому у Тернопільській військовій частині де проходять зараз службу. Роман на той час був командиром підрозділу, Вікторія щойно прийшла на службу. Зустрівши красуню, молодий офіцер закохався з першого погляду, але не наважувався зізнатися, щоб не порушувати субординацію, і, водночас, дати можливість адаптуватися радіотелефоністці у роботі.

Обом закоханим по 25 років. Роман з Київської області, Вікторія з Волині. Два роки тому офіцер таки зізнався у почуттях Вікторії, з того часу вони разом. Не зважаючи на ритм військової служби, поїздки на Схід, полігони, щемливі миті зустрічей та проводів на залізничному вокзалі, стосунки пари зміцнились.

Із датою весілля поки ще не визначились, але, ймовірно, воно відбудеться наприкінці літа. Поки що на першому місці – служба, Роман готується до поїздки на Схід. А Вікторія з нетерпінням чекатиме на свою ротацію, щоб зустрітись із коханим в ООС.

Командир військової частини полковник Сергій Баранов привітав молодят з радісною подією: «Подібні події у нашій частині відбуваються не вперше, ми радіємо, що в молодих військових створюються нові сім’ї, народжуються діти. Майбутнім молодятам зичу довгих та щасливих років сумісного життя, міцного кохання, а також найшвидшого поповнення в сім’ї».

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares