Оновлення та покращення нового флагманського смартфона від Apple

Оновлення та покращення нового флагманського смартфона від Apple

iPhone 14 – це сучасний прилад, який презентувала компанія apple на початку вересня. Багатьох користувачів ця презентація здивувала та підкорила. Але величезна кількість прихильників залишилися невдоволеними, та вважають, що техніка себе не виправдала, купертинівці погано допрацювали новий айфон 14 про ціна якого трохи зросла.

Суттєве покращення iPhone 14

Вже не перший рік величезну кількість користувачів засмучує, що в комплекті немає зарядного пристрою. Компанія apple чітко дотримується вимог Європейської Палати, тому ощадливо ставиться до навколишнього середовища. Компанія дотримується екологічних норм. У користувачів, що не мають зарядного пристрою, є можливість його придбати. Те ж саме стосується навушників та зменшення розміру упаковки.

Що купертинівці оновили в Айфон 14:

  • Перш за все найбільше змін можна помітити у покращених моделях Pro та Pro Max. Звичайний 14 mini iphone та iPhone 14 Plus, отримали зовсім незначну кількість оновлень. Зокрема використали старий процесор Bionic A15, а нові чипсети встанови лише у моделях Pro та Pro Max.
  • Також суттєво допрацювали блок камер, доповнивши його додатковою лінзою. Це дозволить покращити зображення та зробити можливою зйомку уночі. Саме завдяки цій лінзі, розсіяні промені збираються у величезний потік, покращуючи якість відео. Це своєрідний магніт для світла.
  • Наразі iPhone 14 може знімати у 8К. Це дозволяє зробити камера на 48 Мп. Таким чином, покращилася не лише якість відео, але й фото.

Як змінився зовнішній вигляд iPhone 14?

Збільшили активну площу екрану, звузивши рамки. Головна перевага iPhone 14 – видалення набридливого чубчика. Тепер це стильна капсульна панель, яка здатна працювати в інтерактивному режимі, змінюючи зображення. Саме у зоні капсули з’являються різні повідомлення та відображаються дзвінки. До речі цю новинку взяли до уваги розробники смартфонів на базі android. Найближчого часу ми побачимо такі ж самі шторки у смартфонах від компаній xiaomi, huawei.

Покращили програмне забезпечення, зокрема додали деякі функції під час фотографування. Саме тому на смартфон варто звернути увагу блогерами або людям, що бажають у вільний час займатися фотографією. Техніка iPhone 14, завдяки наявності величезної кількості лінз, дозволяється робити чудові фото. До речі цього року компанія apple змінила постачальника камер, та співпрацює з відомою оптичною організацією, яка виготовляє обладнання для професійних фотоапаратів та створює висококласні об’єктиви. Прихильники незвичайних кольорових рішень мають звернути увагу на пурпурний варіант iPhone, 14 який відрізняється глибиною кольору.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *