Пішов захищати Україну добровільно: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Болотянським

Пішов захищати Україну добровільно: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Болотянським

Надто дорогою ціною дається наша перемога. Ця клята війна забирає кращих синів України. Сьогодні, 2 лютого, у Гусятині попрощалися з 34-річним Володимиром Болотянським. 

Володимир пішов на фронт добровільно – захищати Україну і нас з вами. Український захисник загинув 24 січня 2023 року під час артилерійського обстрілу поблизу села Щербаки Запорізької області.   

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці у Гусятині відбулася прощальна літургія за військовослужбовцем, а опісля – чин похорону.

Поховали молодого бійця на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти та Державного Гімну у виконанні військового оркестру. Рідним загиблого вручили прапор та Грамоту пошани і скорботи.

Про це повідомили у Гусятинській територіальній громаді.

«Надто дорогою ціною для нашої держави дається мирне життя. Вклоняємося твоєму подвигу, Володимире, дякуємо за оборону України і всіх нас! Щирі співчуття рідним! Царство небесне захиснику! Пам’ять про Володимира Болотянського назавжди залишиться в наших серцях! Хоча немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину військовослужбовця. 

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України», – оприлюднили на сторінці громади.

Тепер Володимир оберігатиме Україну та дорогих його серцю людей із небес. Вічна пам’ять Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *