Пожежі в Європі вплинули на погоду в Україні

Пожежі в Європі вплинули на погоду в Україні

За даними метеорологів, погода в Україні стає більше нестійкою.

Метеорологи кажуть: лісові пожежі що вирують у Європі, вплинули на погоду в Україні. Про це йдеться у повідомленні Укргідрометцентру у Facebook.

“Катастрофічні пожежі у Туреччині, Греції та Італії також впливають на погоду в Україні, вона стає більш нестійкою та складнішою у прогнозуванні”, – пояснили спеціалісти.

Як повідомляв УНІАН, у Греції фіксують рекордну спеку, яка провокує масштабні лісові пожежі. Так, у місті Лангадас, недалеко від Салонік, – на півночі Греції, 3 серпня була зафіксована найвища температура в країні – 47,1 градуса за Цельсієм.

В країні спалені десятки будинків, декілька осіб госпіталізовані з проблемами дихання, почалася евакуація населення. В результаті пожежі була пошкоджена енергосистема, що становить серйозну небезпеку для електропостачання в деяких частинах столичного регіону.

Пожежа також порушила роботу поїздів, частина національних автомагістралей перекрита.

Лісові пожежі поширилися в південно-західних регіонах Туреччини, зокрема, провінціях Анталія, Адана, Мерсін і Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів.

Масштабні лісові пожежі вирують у Хорватії. Вогонь поглинув вже близько 800 гектарів лісу.

Ліси палають у районі селища Горні-Сегет, у Дринівцях, Шибенсько-Книнському та Задарському повітах. Знищені зарості вічнозелених жорстколистих і колючих чагарників, а також оливкові гаї та соснові ліси.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares