Роботодавці Тернопільщини на соціальні потреби перерахували 929,2 млн грн єдиного внеску

Роботодавці Тернопільщини на соціальні потреби перерахували 929,2 млн грн єдиного внеску

Упродовж першого кварталу 2020 року суб’єкти господарювання нашого краю спрямували на соціальні потреби 929,2 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це перевищило очікувані надходження на 1,3 відсотка, відтак Пенсійний фонд додатково отримав від Тернопілля 11,8 млн гривень. Приріст єдиного внеску до січня-березня 2019 року склав 77,2 млн грн або плюс 9,1 відсотка. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький.

«Позитивна динаміка сплати єдиного внеску платниками нашого краю свідчить про соціально відповідальну позицію переважної більшості страхувальників та результативну роботу щодо протидії нелегальній зайнятості фахівців податкової служби», – констатував очільник податкової служби Тернопільщини. Адже податківці систематично проводять роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання щодо необхідності дотримання законодавства про оплату праці.

«Лише за березень на теренах нашого краю сплачено 323,3 млн грн єдиного внеску, що перевищило очікувані надходження на 2 відсотки. Тобто додаткові надходження склали 6,3 млн гривень», – деталізував Валерій Лісницький. Порівняно з березнем минулого року надходження зросли на 9,8 відсотка або 28,9 млн гривень.

Єдиний внесок – це основа пенсійних виплат та інших соціальних гарантій. І тільки за умови офіційного оформлення найманого працівника та «білої» зарплати йому гарантуються право на відпустку, страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, оплата листків непрацездатності та нарахування пенсійного стажу.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares