Тернополян просять долучатися до благодійного проєкту «На відстані руки»

Тернополян просять долучатися до благодійного проєкту «На відстані руки»

У період карантину через пандемію COVID-19, коли більшість тернополян вимушено залишаються вдома, працівники міського територіального центру соціального обслуговування населення та тернопільські волонтери працюють у посиленому режимі.

Завдяки їхній діяльності в рамках благодійного проєкту «На відстані руки» сотні одиноких тернопільських пенсіонерів, людей з інвалідністю та малозабезпечених жителів міста, які знаходяться в групі ризику та не мають можливості самостійно придбати їжу і речі побутового вжитку, отримують їх не виходячи здому.

Закликаємо усіх небайдужих тернополян долучатися до благодійної акції та до збору продуктів харчування тривалого зберігання з метою забезпечення ними жителів громади, які опинилися у кризовій ситуації. Про це повідомляє сайт Тернопільської міської ради.

Збір необхідних фасованих продуктів та формування пакетів допомоги для нужденних тернополян відбувається на базі магазину-салону квіткового маркету «КвітоЦентр» за адресою: вул. Текстильна, 42.

Також для зручності тернополян корзини з логотипом проєкту облаштовані і в продуктових магазинах міста, де можна залишити фасовану продукцію для потребуючих.

Волонтери благодійного проєкту мають усі необхідні засоби індивідуального захисту та дезінфектори, а автомобілі, якими доставляють продуктові набори потребуючим у Тернополі, проходять відповідну обробку.

Контакти та реквізити:

Банківський рахунок:
ТЕРНОП
IЛЬСЬКИЙ БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД КАРIТАС
р/р 
UA153387830000026007055126898
ЄДРПОУ 21162280 АТ КБ “ПРИВАТБАНК” код банку 338783

Картка для збору коштів: 4149 6293 8245 9774 Кічула Сергій

Контактні телефони: 23- 56 -52067-53-05 -906.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares