Спортсменів-туристів для участі в обласних змаганнях з водного туризму запрошують до Чорткова

Відкриті обласні змагання Тернопільщини 2019 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Дню пам’яті жертв політичних репресій, відбудуться на річці Серет у Чорткові. Проходитимуть вони з 16 до 18 травня. Організаторами заходу виступили управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільська обласна Федерація спортивного туризму.

До участі у Відкритих обласних змаганнях допускаються збірні команди району, територіальної громади міст та населених пунктів, які не входять до територіальної громади міст Бережани, Кременця, Тернополя і Чорткова, інших територій, та команда організатора змагань.

Оргкомітет, виходячи з організаційних можливостей, має право за попередньою заявкою допустити до участі у змаганнях додаткові команди від окремих територій, навчальних закладів.

Учасниками команд є спортсмени-туристи 2002-2005 років народження.

Команди змагаються у двох класах:  байдарки двомісні (К-2); катамарани двомісні (С-2).

Спортивна кваліфікація учасників ІІ юнацький розряд.

Склад команди (делегації) – 7 осіб.

Учасники (незалежно від статі) – 5 осіб;

на двомісному катамарані – 2 особи;

на двомісній байдарці (човні) – 2 особи;

запасний учасник – 1 особа;

представник-тренер – 1 особа;

суддя – 1 особа.

Довідки за телефоном: Роман Романишин (моб. тел. 0673505593).


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *