Спортивна слава ТНЕУ

За підсумками чотирьох етапів Кубка світу з велоспорту сезону 2018-2019 років у гонці «скретч» тернополянин Віталій Гринів набрав найбільшу кількість очок і став переможцем.

У нашого земляка в сумі 1280 очок, на другому місці – австрієць Стефан Матцнер із 1255 очками, а на третьому – спортсмен із Греції Христос Волікакіс, у якого 900 очок.

Як повідомив тренер спортсмена Володимир Павелко, етапи змагань у «скретчі» проводились у Франції, Канаді, Новій Зеландії та Гонконгу, але найкраще його вихованець виступив у Канаді (місто Мілтон), де посів перше місце. За підсумками усіх чотирьох етапів спортсмен здобув Кубок світу.

Віталій Гринів – майстер спорту міжнародного класу, представляє обласну ШВСМ, студент II-го курсу навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Гаврилишина ТНЕУ.

Цими днями спортсмен вирушає до Туреччини, де проходитиме тренувальний збір до чемпіонату світу з велотреку, який з 28 лютого до 3 березня відбуватиметься в Польщі.

На шостому етапі Кубка IBU в швейцарському Ленцерхайді вперше була проведена одиночна змішана естафета, в якій стартували чоловіки, а фінішувати доводилося жінкам. В цій гонці Україну представляли тернополяни Віталій Труш та Марія Кручова. Допустивши по два промахи, наші спортсмени показали відмінну швидкість на лижні, що дозволило їм фінішувати третіми.

Для Віталія Труша  це – другий п’єдестал у цій дисципліні. У січні на Кубку IBU в італійському Риднау разом з Юлією Журавок він також був третім. А Марія Кручова вперше потрапила до трійки найкращих на дорослих змаганнях.

Додамо, що Віталій Труш – другокурсник, а Марія Кручова – випускниця ТНЕУ. Їхня «бронза» – єдина нагорода збірної України на шостому етапі Кубка IBU, яку представники Тернопілля вибороли в одиночній змішаній естафеті в останній день змагань.