Страхова компанія «ТАС» пропонувала роботу тернополянам (ФОТО)

Страхова компанія «ТАС» пропонувала роботу тернополянам (ФОТО)

Роботу фінансових консультантів пропонувала шукачам роботи АТ «Страхова компанія «ТАС» під час презентації, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості і була організована сектором рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями ТМРЦЗ.

«У світі страховий бізнес вважається перспективним нарівні з банківським, а кожен крок людини супроводжується страховим полісом. Наші громадяни починають розуміти необхідність страхування майна, здоров’я, життя. Це зумовило активний розвиток страхового бізнесу в Україні», – розповіла представник страхової компанії Наталія Яцишин. – Відтак, є потреба у фахівцях, які надають фінансові консультації».

Вона ознайомила присутніх із вимогами до претендентів, особливостями роботи компанії, умовами оплати праці та соціально-побутовою сферою, а також наголосила, що кадрова політика підприємства формується, виходячи із стратегічних цілей розвитку компанії, її окремих бізнес-напрямків; базується на основі чинного українського законодавства, передового управлінського досвіду та творчого потенціалу кожного конкретного співробітника. Компанія заохочує ініціативу, творчість та прийняття працівником на себе відповідальності за доручену справу.

20 учасників заходу заповнили анкети роботодавця та виявили бажання відвідати підприємство для обговорення питання працевлаштування.

 

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares