Студенти ЗУНУ – учасники Європейського молодіжного форуму в Австрії

Студенти ЗУНУ – учасники Європейського молодіжного форуму в Австрії

На запрошення президента EYFON доктора Крістофа Ляйтла, студенти спеціальності “Бізнес-комунікації та переклад” ЗУНУ Анна Бурчик, Світлана Квасницька, Ельвіра Прусова, Анастасія Пецкович, Катерина Шум та професор кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Ольга Царик з 10 червня до 14 червня 2024 року беруть участь у Європейському молодіжному форумі в Ноймаркті (Австрія).

Студенти беруть активну участь у програмі, вивчаючи теми сталої освіти, проблеми суспільства, міжкультурних компетенцій та програми європейської мобільності. Особливу увагу приділяють ролі і майбутньому молоді у європейському контексті. 

Особливо цікавим для наших студентів був воркшоп з проблем лідерства та комунікацій “Leadership and Communication: Embracing Al Opportunities and Risks”.

Разом із семінарами та лекціями цікава програма дозвілля забезпечує баланс і згуртованість, а також зміцнює міжкультурне взаєморозуміння.

Здобувачі освіти діляться враженнями.

Квасницька Світлана (БКП-42): «Ця поїздка надає студентам унікальну можливість розширити свої знання та навички в міжнародному середовищі, обмінятися досвідом з іншими учасниками форуму з різних країн та культур. Участь у форумі сприяє не лише академічному зростанню, але й особистісному розвитку, зокрема формуванню лідерських якостей, навичок ефективної комунікації та критичного мислення. Студенти також мають змогу обговорювати актуальні питання європейської інтеграції та ролі молоді у формуванні майбутнього Європи, що є надзвичайно важливим у контексті сучасних глобальних викликів».

Прусова Ельвіра (БКП-31): «Ми познайомились з чудовими людьми з усього світу. Дізнались про їх культуру, історію та традиції. Такий досвід запамʼятається на все життя. Ми дуже вдячні за надану можливість і були б раді побувати тут ще раз!».

Шум Катерина (БКП-22): «Ця подорож була справді унікальним досвідом для нас. Ми мали змогу поспілкуватись з міжнародними студентами та обмінятися думками щодо різних тем. Також ми покращили свої лідерські якості та комунікативні навички під час цього форуму».

Пецкович Анастасія (БКП-31): «Сьогодні був ще один неймовірний день проєкту, де ми брали участь у грі “Smart Future City” і будували власні міста з підручних матеріалів. Це було дуже цікаво і захоплююче. Кожна команда придумала крутезні ідеї і отримала власну тему для створення свого райончику міста. Отримала безліч позитивних емоцій і безмежно вдячна за такий досвід!»

Бурчик Анна (БКП-41): «Цей обмін надає унікальну можливість дізнатися про інші культури, традиції інших народів та стиль життя. Учасники впродовж цілого тижня вчаться взаємодіяти один з одним, приймати особливості кожного та вчитись один у одного. Це саме той досвід, спогади про який залишаться з вами на все життя».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *