Сильний духом і тілом: у Тернополі попрощалися з українським захисником Артуром-Артемом Харівим

Сильний духом і тілом: у Тернополі попрощалися з українським захисником Артуром-Артемом Харівим

Артура-Артема Харіва знали і любили у Тернополі. Добрий, чесний, справедливий, позитивний і життєрадісний, хлопець кілька років був капітаном футбольної команди «Смиківці».

Артур воював у дуже гарячих точках. Український захисник загинув у жорстоких боях з російськими окупантами на Луганщині. Йому було лише 26 років. 

Сьогодні, 30 січня, з Артуром-Артемом попрощалися у Тернополі. Провести в останню земну дорогу юного воїна прийшли рідні, друзі, колеги-спортсмени, побратими.

Щирі співчуття і слова болю з приводу загибелі українського захисника висловили у Великобірківській громаді: 

«Велике горе, коли із життя йдуть такі молоді люди. Неможливо передати словами жалю та відчаю. Артур був справжнім капітаном на полі та за його межами, завжди безкомпромісний, не шкодуючи ні себе, ні суперника, в кожному епізоді грав до кінця, вніс величезний внесок у створенні Смиковецької футбольної команди… 

У житті він був людиною, яка завжди прийде на допомогу, справедливий, сильний духом та тілом, завжди усміхнений і життєрадісний… Співчуваємо важкій втраті рідним і близьким захисника. Вічна пам’ять Герою!»

«Господи, біль розриває серце! Важка втрата для нас усіх! Легких тобі хмаринок, дорогий наш хлопчику! Прости. Дякуємо за героїзм і мужність. Ти назавжди у нашій пам’яті. Герої не вмирають», -написала Наталія Саламанюк.

Поховали Артура-Артема на Алеї Героїв Микулинецького кладовища у Тернополі. Вічна пам’ять тобі, воїне!  

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *