Тернопільська «Нива» на Закарпатті зіграла внічию з ФК «Минай U-21»

У першому поєдинку на третьому навчально-тренувальному зборі тернополяни зіграли внічию 1:1 з дублерами закарпатського “Минаю”. Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу “Нива”.

“Нива” доволі швидко вийшла вперед зусиллями Сергія Кисленка. Дворовенко виконав навісну передачу у штрафну площу суперників, звідки Кисленко у своєму фірмовому стилі ударом головою розстріляв ворота.

Згодом той же Кисленко міг подвоїти рахунок, але з вигідної позиції не влучив у ствір. Також вихід сам-на-сам не реалізував Андрій Різник.

Загалом перший тайм пройшов під диктовку тернополян, проте реалізація моментів бажала кращого.

На старті другого тайму не використав свій момент Максим Проців, який вийшов на заміну. А за кілька хвилин суперникам вдалося забити у відповідь. Навісна подача зі штрафного завершилась тим, що оборонці “Ниви” не завадили гравцю “Миная” пробити у дальній кут воріт Механіва – 1:1.

Попри усі намагання жовто-зелених перемогти, більше голів у звітному матчі зафіксовано не було.

Наступний спаринг “Ниви” відбудеться в Ужгороді 6 березня. Суперником буде команда Другої ліги – ФК “Ужгород”.